VIDEO: Na Memoriál Lukáše Přibyla dorazili Šmicer, Koller nebo také Trojan

Na počest bývalého ředitele Bohemians 1905 pořádal Real Top Praha Memoriál Lukáše Přibyla. Do Ďolíčku dorazily hvězdy fotbalového i kulturního života v neděli 16. září. A o výsledek rozhodně nešlo.

Program nedělního odpoledne byl nabitý. Nejprve dětské soutěže o ceny, pak stolní fotbálek a také kopat penalty na Jakuba Koháka, který hrál brankáře v seriálu Okresní přebor. Pro děti nemohl chybět skákací hrad.

,,Vybíráme peníze ze vstupného a také od partnerů. Významnou částkou přišpěli také hráči Sparty," řekl Alexandr Smita, předseda týmu Real To Praha. Paníze poputují na pomoc manželce Zoře a dceři Báře. 

O hodinu později vypukla autogramiáda hráčů Real Top Praha, který spojuje fotbalisty s herci a dalšími lidmi z kulturního prostředí. Zápasu Realu To Praha proti Kotvě, kterou doplnili hráči z Bohemky, zúčastnili například Ivan Trojan, Vojta Dyk, Vláďa Šmicer, Radek Sňozík, Honza Koller, Karol Dobiáš, Robert Záruba, Jaromír Bosák, Pavel Hoftych, Víťa Lavička, J.P. Muchow a mnoho dalších. Hlavní rozhodčí byla Dagmar Damková. ,,Vstoupil jsem do zápasu p rakticky bez přípravy, hraje se mi ale dobře. O výsledek tu přece vůbec nejde," řekl herec Ivan Trojan.

Organizátoři chtějí z turnaje udělat každoroční tradici.

Lukáš Přibyl zemřel ve věku 33 let. (foto: Isifa)

Lukáš Přibyl zemřel náhle v únoru letošního roku na Letné v sídle Sparty Praha. V tu dobu působil jako místopředseda představenstva Sparty. Bylo mu 33 let.

„Máme i mladé, schopné a rovné lidi, kteří v naší společnosti vyrostli, vzešli z ní a mají jí co vracet v tom nejlepším smyslu. Možná se už rodí nějaký memoriál Lukáše Přibyla, netuším, ale jeho odchod by měl být i příslibem, že štafetový kolík lidství je i u nás komu předat,“ objevilo se na blogu Josefa Hejny na stránkách Lidových novin krátce po Přibylově smrti.

Diskuze (0 komentářů)

Máte účet na Facebooku? Přihlašte se!

Facebook login
Přidat komentář

Reklama